umow wizyte REJESTRACJA WIZYTY TYLKO TELEFONICZNA

Inteligentne innowacje dla dokładnej diagnozy

Zaawansowany system cyfrowej diagnostyki stomatologicznej Vatech Pax-i 3D Smart- jedno urządzenie dostarcza obrazy w formacie 3D, pantomograficzne 2D oszczędzając przestrzeń i redukując koszty oraz dawkę dla pacjenta. Rewolucyjne funkcje dostarczają szeroką gamę opcji obrazowania zgodnie z diagnostycznymi potrzebami użytkownika. Proces cyfrowego obrazowania pozwala na bardziej efektywną diagnozę, intuicyjne zarządzanie informacjami, przesyłanie danych w sieci w czasie rzeczywistym.

Eliptyczny kształt pola obrazowania daje nam możliwość uzyskania unikatowego anatomical FOV 12x9 cm – obejmuje szerszy obszar łuku zębowego, nawet najdalsze, ukryte zęby będą uchwycone w ekspozycji bez ryzyka zniekształcenia lub obcięcia. Pole eliptyczne pozwala na doskonałą diagnostykę zatok zębowych.

Innowacyjna technologia GREEN

Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo pacjenta. Badania diagnostyczne z niską dawką promieniowania stają się rzeczywistością. Dzięki zastosowaniu sensorów w technologii Green Innowation w aparatach Vatech realne zapotrzebowanie na promieniowanie X spadło o 50% w porównaniu z innymi podobnymi aparatami. Zasada ALARA (As Low As Reasonably Achievable – tak mała dawka, jak to możliwe) była wprowadzana do wszystkich aparatów Vatech, a dodatkowo system Green Innovation w najwyższym stopniu chroni każdego pacjenta. Szczególnie jest to ważne przy diagnozowaniu najmniejszych pacjentów - specjalny tryb wykonywania zdjęć dla dzieci

 Jeden skan dwa obrazy !

Podczas jednego badania, czyli obrotu głowicy aparatu uzyskujemy badanie 2D i 3D jednocześnie. Nie ma potrzeby, aby naświetlać pacjenta dwukrotnie. Jest to jedyny system na świecie posiadający rozwiązanie SMART GREEN INNOWATION.

Obrazowanie 3D i 2D
• Anatomical FOV 12x9 cm, CT FOV: dorosły 10x8,5 , dziecko 10x7 cm, jako opcja funkcja ENDO 5x5 cm
• 2 tryby pracy: tomografia 3D, pantomograf 2D

 

Parametry techniczne: Vatech Pax-i 3D Smart

- Dostępne pola obrazowania: 10x8,5 cm,10x7 cm , anatomical FOV 12x9 cm, jako opcja funkcja ENDO 5x5 cm

- Typ sensora: CMOS

- Skala szarości: 14 bit

- Ognisko lampy: 0,5 mm x 0,5 mm

- Napięcie lampy: 50 kV - 99 kV

- Prąd anodowy: 4 mA - 16 mA

- Czas ekspozycji:

 - panorama: 13,6s / 7s

- Powiekszenie zdjęcia: 1,14 : 1

- Zasilanie 230V

- Pozycjonowanie pacjenta: pozycja stojąca lub wózek inwalidzki

Udogodnienia dla Pacjentów

Gabinet
przyjazny dzieciom
Klimatyzacja
Udogodnienia
dla niepełnosprawnych
Wi-Fi
MediRaty
Możliwość
płatności kartą
Bezpłatny parking
Strefa palacza

Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krążkowy 87c
63-600 Kępno

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 13:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 16:00
Czwartek: 12:00 - 20:00
Piątek: 09:00 - 17:00