umow wizyte REJESTRACJA WIZYTY TYLKO TELEFONICZNA

Skaner iTero
Stomatologia Przyszłości

Jestem iTero Element 2
i przynoszę innowacje w obszarze wizualizacji

Dzięki szybszemu przetwarzaniu danych wzbogacam cyfrowy przepływ pracy i konsultacje w gabinecie o możliwość pokazania pacjentowi jego nowego uśmiechu, budując jego motywację i ułatwiając decyzję o rozpoczęciu leczenia.

Cyfrowy model uzębienia

Jeśli chcesz rozpocząć leczenie ortodontyczne lekarz musi mieć podstawę do opracowania planu leczenia – Twój model uzębienia.

W VIERDENT KAROLINA WIERDAK możesz zapomnieć o tradycyjnych wyciskach i masie wyciskowej nieprzyjemnie oblepiającej zęby! W naszych gabinetach korzystamy z cyfrowych modeli uśmiechu. Taką możliwość daje nam nowoczesny sprzęt – skaner wewnątrzustny iTero Element 2.

Skaner iTero

Urządzenie składa się z ergonomicznej końcówki skanującej, procesora oraz monitora. W głowicy skanera znajduje się zaawansowana kamera o imponującej rozdzielczości, która precyzyjnie skanuje uzębienie, ząb po zębie. Skanowanie jest krótkie i całkowicie bezbolesne. Procesor najnowszej generacji umożliwia nam uzyskanie skanu pełnego łuku w zaledwie 60 sekund! Wystarczy więc chwila, by na ekranie monitora pojawił się cyfrowy model Twojego uśmiechu – będziesz mógł przyjrzeć mu się tak dokładnie, jak nigdy dotąd!

Nowoczesne oprogramowanie Align Technology zapewnia błyskawiczne przetwarzanie danych, dzięki czemu już podczas tej wizyty przedstawimy Ci wstępną wizualizację planu leczenia ClinCheck. Zobaczysz jak będzie zmieniać się Twój uśmiech, jeszcze zanim rozpoczniesz leczenie w W VIERDENT KAROLINA WIERDAK!

Precyzyjny, cyfrowy model uzębienia to również podstawa do opracowania szczegółowego planu leczenia przez Certyfikowanego Lekarza Invisalign. To od niego dowiesz się jak długo będzie trwać prostowanie zębów w Twoim przypadku i która z opcji – Invisalign i7, Invisalign Lite czy Invisalign Full – będzie tą najlepszą.

Skaner iTero będzie Ci towarzyszyć nie tylko na początku, ale również w trakcie i po zakończeniu leczenia ortodontycznego. Dzięki niemu będziemy kontrolować postępy leczenia oraz sprawdzimy, czy ostateczny efekt jest w pełni zgodny z przewidywaniami. Najnowsza technologia zagwarantuje Ci komfort, precyzję i maksymalną skuteczność leczenia.

Zaplanuj konsultację, zobacz i rozpocznij metamorfozę swojego uśmiechu!

Najczęściej zadawane pytania

Co wyróżnia skaner diagnostyczny iTero?

Skaner wewnątrzustny posiada szereg cech, które wyróżniają go na tle innych urządzeń diagnostycznych. Zaawansowana technologicznie końcówka skanująca umożliwia precyzyjne wykonanie badania. Aktualny obraz zgryzu Pacjenta z łatwością można przenieść drogą cyfrową na ekran komputera. iTero wykonuje aż 20 zdjęć na sekundę, dzięki czemu całe badanie trwa zaledwie kilkanaście minut. 

Uzyskane modele można dowolnie obracać na dotykowym ekranie, dzięki czemu Pacjent ma możliwość zobaczenia swojego nowego uśmiechu z różnych perspektyw

Jak przebiega badanie skanerem iTero?

Badanie skanerem wewnątrzustnym iTero jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla Pacjenta. Lekarz umieszcza w ustach Pacjenta specjalną końcówkę skanującą, wykonującą sekwencję zdjęć. Uzyskane obrazy są składane w jedną całość i na tej właśnie podstawie powstaje cyfrowy wycisk zębów. 

Dlaczego warto skorzystać z badania skanerem iTero?

Badanie wykonane przy użyciu skanera diagnostycznego iTero jest bardzo szybkie, niezwykle bezpieczne. iTero umożliwia dokładniejsze stworzenie planu leczenia. Rozwiązania stomatologiczne zaprojektowane na podstawie badania skanerem iTero są maksymalnie dostosowane do warunków w jamie ustnej i potrzeb Pacjenta co sprawia, że są bardziej komfortowe w użytkowaniu. 

Zastosowanie skanera wewnątrzustnego iTero pozwala uniknąć tradycyjnej procedury pobierania wycisków stomatologicznych. Cyfrowe wyciski zębów wykorzystywane są na potrzeby leczenia, a także archiwizacji aktualnego stanu zębów i tkanek w jamie ustnej Pacjenta. Wszystko to dzieje się w trakcie jednej wizyty. Co więcej, lekarz ma możliwość przesłania Pacjentowi wstępnej propozycji planowanego leczenia drogą elektroniczną. Dzięki temu Pacjent ma w każdej chwili dostęp do wizualizacji rezultatów leczenia. Nowoczesna diagnostyka 3D pozwala bezpieczniej i bardziej komfortowo przejść przez wszystkie procedury stomatologiczne. Jeśli Pacjent jest w pełni zadowolony z zaprezentowanej propozycji, może niemal natychmiast rozpocząć leczenie. 

Kiedy stosujemy diagnostykę z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego 3D?

Nowoczesna technologia diagnostyczna 3D jest siedmiomilowym krokiem naprzód, nie tylko w dziedzinie obrazowania nieprawidłowości, które wymagają leczenia, czy planowania jego przebiegu, ale przede wszystkim w kwestii symulacji potencjalnych efektów leczenia. 

Cyfrowe skanowanie uśmiechu urządzeniem iTero stosujemy przed rozpoczęciem leczenia protetycznego, implantologicznego.

Skanery iTero Element 2 wyróżnione nagrodą Good Design

Stworzone w 1950 roku w Chicago wyróżnienie GOOD DESIGN pozostaje najstarszym i najszerzej uznawanym programem doskonałości wzorniczej na świecie. Jest ono przyznawane corocznie przez chicagowskie Muzeum Architektury i Wzornictwa Athenaeum we współpracy z Europejskim Centrum Architektury, Sztuki, Wzornictwa i Urbanistyki. GOOD DESIGN to dwudziestopierwszowieczny światowy standard branżowy wyróżniający najnowsze, najbardziej zaawansowane produkty i projekty za ich innowacyjność i pomysłowość. Wyróżnienie może otrzymać producent lub korporacja o dobrze ustalonej pozycji jak i dopiero rozwijająca się firma rozpoczynająca działalność.

Udogodnienia dla Pacjentów

Gabinet
przyjazny dzieciom
Klimatyzacja
Udogodnienia
dla niepełnosprawnych
Wi-Fi
MediRaty
Możliwość
płatności kartą
Bezpłatny parking
Strefa palacza

Skontaktuj się z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krążkowy 87c
63-600 Kępno

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 13:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 16:00
Czwartek: 12:00 - 20:00
Piątek: 09:00 - 17:00